Apie mane

Sveiki!

Esu Kristina, esu gimusi Klaipėdoje, studijavau Kaune, o dabar mokausi ir gyvenu Danijoje, bet dažnai grįžtu į Lietuvą, nes tikrai nuoširdžiai myliu šią šalį ir žmones. Domiuosi ekologija, gyvenu žaliai ir visaip propaguoju sveiką ir darnią gyvenseną. Nors Lietuva yra žalia ne tik savo pievomis ir miškais, žalia ir lietuvio siela: čia visgi žmonės myli gamtą, rūpinasi ja ir tai jau tautinio charakterio dalis. Bet net patys geriausi dalykai kartais pagenda: pernelyg tingima (kaip rūšiuoti šiukšles), esame pernelyg godūs, taupūs ir savanaudžiai, o kartais – per daug įsikibę senovinių pasiekimų, tradicijų ir į naujoves žvelgiame su pašaipa ir nepasitikėjimu.

Visgi tikiuosi, kad šiukšles rūšiuojantis žmogus kada nors ir Lietuvoje neatrodys keistuolis, negailės pinigų klodamas natūralaus medžio grindis vietoj linoleumo, taupys elektros energiją ir vandenį, nedegs šviesos tada, kai pakanka atsitraukti užuolaidas ir pan.

Tikiuosi mano tinklaraštis bent kruopelyte prisidės prie ekologinių idėjų Lietuvoje populiarinimo ir žmogus jausis integrali gamtos dalis, o ne priešinga gamtai jėga.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s